Tallinna Kopli Ametikool

Üldinfo
  • Kopli tn 98, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

  • +372 6644670

  • +372 6600476

  • E-R 8:00-17:00

Kaart
Arveldusarve
SEB PANK IBAN: EE311010220061053015 Tallinna Linnakantselei Finantsteenistus Viitenumber: 5018050050050225

Kontakt

Filtreeri

Kõik Nõunike kogu Nõukogu Õppeosakond Õpetajad Kutseõpetajad Üldharidus Haldusosakond IT Tugi Täiendõppeosakond Meditsiinitöötaja

Ametikoht
 
Nõunike kogu (8)

Vadim Belobrovtsev

Tallinna abilinnapea
6404104
vadim.belobrovtsev@tallinnlv.ee

Lisainformatsioon: 

nõunike kogu esimees


Viivi Lokk

Tallinna Haridusameti hariduskorralduse osakonna juhtivspetsialist
6404549
viivi.lokk@tallinnlv.ee

Lisainformatsioon: 

nõunike kogu aseesimees


Erik Aas

Eesti Töötukassa juhatuse liige
6148542
erik.aas@tootukassa.ee


Jüri Kröönström

Eesti Kinnisvara Korrashoiu Liidu tegevjuht/juhatuse esimees
ekhhl@ekhhl.ee


Enno Tamm

Tallinna Tööstuspargid arendusdirektor
enno@ltp.ee


Alena Nessõn

BLRT Grupp personalispetsialist
6102260
alena.nesson@blrt.ee


Hannes Maripuu

Tallinna loomaaia aianduse- ja heakorra osakonna peaadnik-juhataja
6943326
hannes.maripuu@tallinnzoo.ee


Liina Veskimägi-Illiste

Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu juhatuse esimees
liina@folkart.ee

Nõukogu (8)

Kaspar Kaugija

Direktor
+3726644676
direktor@tkak.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeviti kell 9.00-12.00

Annely Tahker

Personalijuht
+372 6644675
personal@tkak.ee


Valeria Grinevskaja

Õppedirektor
+372 6644680
oppedirektor@tkak.ee


Enn Pormeister

Haldusdirektor
+3726644671
haldus@tkak.ee


Eleri Cortina

Täiendusõppeosakonna juhataja
+372 6644672
koolitus@tkak.ee


Alina Orekhova

Kinnisvarahoolduse eriala õppesuunajuht
+372 6644679
kvh@tkak.ee


Kristel Habakukk

Käsitöö eriala õppesuunajuht
+372 6644677
ktm@tkak.ee


Irina Kirs

Kuraator
+372 5280362
irina.kirs@tkak.ee

Õppeosakond (7)

Valeria Grinevskaja

Õppedirektor
+372 6644680
oppedirektor@tkak.ee


Olli Neiman

Õppespetsialist
6644670
info@tkak.ee


Alina Orekhova

Kinnisvarahoolduse eriala õppesuunajuht
+372 6644679
kvh@tkak.ee


Kristel Habakukk

Käsitöö eriala õppesuunajuht
+372 6644677
ktm@tkak.ee


Tiina Matsulevitš

Metoodik
+372 6644678
metoodik@tkak.ee


Irina Kirs

Kuraator
+372 5280362
irina.kirs@tkak.ee


Irina Verbat

Psühholoog
irina.verbat@tkak.ee

Õpetajad (30)

Natalja Andrejeva

Kutseõpetaja
natalja.andrejeva@tkak.ee


Roman Issakov

Kutseõpetaja
roman.issakov@tkak.ee


Viktorija Lillemets

Kutseõpetaja
viktorija.lillemets@tkak.ee


Tiina Piisang

Kutseõpetaja
tiina.piisang@tkak.ee


Tatjana Zamkovaja

Kutseõpetaja
tatjana.zamkovaja@tkak.ee


Hille Ahun-Vaarpuu

Kutseõpetaja
Hille.Ahun-Vaarpuu@tkak.ee


Arvo Rääk

Kutseõpetaja
arvo.raak@tkak.ee


Jelena Prigodina

Kutseõpetaja
jelena.prigodina@tkak.ee


Pärn Ulve

Kutseõpetaja
ulvep@hot.ee


Hannes Maripuu

Kutseõpetaja
hannes.maripuu@tallinnzoo.ee


Õnne Einer

Kutseõpetaja
onne.einer@gmail.com


Margit Sondberg

Kutseõpetaja
margit.sondberg@tkak.edu.ee


Algi Karits

Kutseõpetaja
algi.karits@tkak.ee


Aleksei Amerhanov

Kutseõpetaja
amerxanov@gmail.com


Olga Jelfimova

Kutseõpetaja
olga.jelfimova@mail.ee


Julija Troitskaja

Kutseõpetaja
Julija.Troitskaja@tkak.ee


Kullar Kobin

Kutseõpetaja
kullar.kobin@tkak.ee


Erki Palits

Kutseõpetaja
erki.palits@tkak.ee


Merike Rammo

Kutseõpetaja
merike.rammo@tkak.ee


Evards Puciriuss

Kutseõpetaja
edvards.puciriuss@tkak.ee


Indrek Merimaa

Kutseõpetaja
indrek.merimaa@tkak.ee


Epp Voll

Kutseõpetaja
epp.voll@tkak.ee


Raidmaa Alda

Õpetaja
alda@tg.edu.ee


Natalja Nikiforova

Õpetaja
natalja.nikiforova@tkak.ee


Eda Kauksi

Õpetaja
eda.kauksi@tkak.ee


Reeno Tarm

Õpetaja
reeno.tarm@tkak.ee


Galina Šefer

Õpetaja
galina.sefer@tkak.ee


Tiina Kivipõld

Õpetaja
tiina.kivipold@tkak.ee


Natalja Orlova

Õpetaja
natalja.orlova@tkak.ee


Irena Peterson

Õpetaja
irena.peterson@tkak.ee

Kutseõpetajad (28)

Natalja Andrejeva

Kutseõpetaja
natalja.andrejeva@tkak.ee


Roman Issakov

Kutseõpetaja
roman.issakov@tkak.ee


Viktorija Lillemets

Kutseõpetaja
viktorija.lillemets@tkak.ee


Tiina Piisang

Kutseõpetaja
tiina.piisang@tkak.ee


Tatjana Zamkovaja

Kutseõpetaja
tatjana.zamkovaja@tkak.ee


Hille Ahun-Vaarpuu

Kutseõpetaja
Hille.Ahun-Vaarpuu@tkak.ee


Arvo Rääk

Kutseõpetaja
arvo.raak@tkak.ee


Jelena Prigodina

Kutseõpetaja
jelena.prigodina@tkak.ee


Pärn Ulve

Kutseõpetaja
ulvep@hot.ee


Hannes Maripuu

Kutseõpetaja
hannes.maripuu@tallinnzoo.ee


Õnne Einer

Kutseõpetaja
onne.einer@gmail.com


Margit Sondberg

Kutseõpetaja
margit.sondberg@tkak.edu.ee


Algi Karits

Kutseõpetaja
algi.karits@tkak.ee


Aleksei Amerhanov

Kutseõpetaja
amerxanov@gmail.com


Olga Jelfimova

Kutseõpetaja
olga.jelfimova@mail.ee


Julija Troitskaja

Kutseõpetaja
Julija.Troitskaja@tkak.ee


Kullar Kobin

Kutseõpetaja
kullar.kobin@tkak.ee


Erki Palits

Kutseõpetaja
erki.palits@tkak.ee


Merike Rammo

Kutseõpetaja
merike.rammo@tkak.ee


Evards Puciriuss

Kutseõpetaja
edvards.puciriuss@tkak.ee


Indrek Merimaa

Kutseõpetaja
indrek.merimaa@tkak.ee


Epp Voll

Kutseõpetaja
epp.voll@tkak.ee


Mart Ronk

Kutseõpetaja
mart.ronk@tkak.ee


Regina Kikas

Kutseõpetaja
regina.kikas@tkak.ee


Dmitri Pšenitšnõi

Kutseõpetaja
dmitri.psenitsnoi@tkak.ee


Iraida Zahharova

Kutseõpetaja
iraida.zahharova@tkak.ee


Heli Molok

Kutseõpetaja
heli.molok@tkak.ee


Margit Rohi

Kutseõpetaja
margit.rohi@tkak.ee

Üldharidus (9)

Raidmaa Alda

Õpetaja
alda@tg.edu.ee


Natalja Nikiforova

Õpetaja
natalja.nikiforova@tkak.ee


Eda Kauksi

Õpetaja
eda.kauksi@tkak.ee


Reeno Tarm

Õpetaja
reeno.tarm@tkak.ee


Galina Šefer

Õpetaja
galina.sefer@tkak.ee


Tiina Kivipõld

Õpetaja
tiina.kivipold@tkak.ee


Natalja Orlova

Õpetaja
natalja.orlova@tkak.ee


Madis Kraav

Õpetaja
madis.kraav@tkak.ee


Ilja Schor

Õpetaja
ilja.schor@tkak.ee

Haldusosakond (8)

Enn Pormeister

Haldusdirektor
+3726644671
haldus@tkak.ee


Sergei Semenjuk

Meister


Agnes Lapimaa

Remonditööline
agnes.lapimaa@tkak.ee


Galina Linitš

Valvur
6644683
galina.linits@tkak.ee


Galina Muru

Valvur
6644683
galina.muru@tkak.ee


Irina Milakova

Koristaja


Jelena Beljutina

Koristaja


TKAK Infojuht (IT Tugi)

Infojuht
+3726644673
it@tkak.ee

IT Tugi (1)

TKAK Infojuht (IT Tugi)

Infojuht
+3726644673
it@tkak.ee

Täiendõppeosakond (1)

Eleri Cortina

Täiendusõppeosakonna juhataja
+372 6644672
koolitus@tkak.ee

Meditsiinitöötaja (1)

Anastassia Poltavskaja

Meditsiinitöötaja
56200162
kopliametik@kth.ee

Lisainformatsioon: 

Tööaeg:

Teisipäev  —  12:15-16:00

Neljapäev  —  12:15-16:00

Tallinna Kopli Ametikool

Üldinfo
  • Kopli tn 98, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

  • +372 6644670

  • +372 6600476

  • E-R 8:00-17:00

Kaart
Arveldusarve
SEB PANK IBAN: EE311010220061053015 Tallinna Linnakantselei Finantsteenistus Viitenumber: 5018050050050225

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.