Est Eng Rus
Üldinfo Vastuvõtt
Täiendõpe
Õppijale HEV-õppijale Töökohapõhine õpe Õpetajale Partnerid Kontakt
Tasuta tööalased koolitused Prindi leht

2018.a ESF programmi "Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine" raames toimuvad tasuta kursused.

 

Kursused on tellinud Haridus- ja Teadusministeerium, finantseerimine toimub läbi Euroopa Sotsiaalfondi programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine".
Kursuste eesmärk on inimeste tööalase konkurentsivõime tõstmine.
Tasuta kursused on suunatud eelkõige erialase tasemehariduseta või keskhariduseta täiskasvanutele ning aegunud oskustega elanikkonnale vanuses 50+.

 

Koolituse sihtrühma kuuluvad:

  • erialase hariduseta täiskasvanud,
  • keskhariduseta täiskasvanud;
  • aegunud oskustega tööealine elanikkond vanuses 50+.

 

Täiskasvanute tööalase koolituse sihtrühm on täiskasvanud elanikkond. Programmi kohaselt loetakse täiskasvanud elanikkonnaks inimesi, kes:

- ei ole koolikohustuslikud (põhihariduse omandanud või 17-aastased ja vanemad isikud);
- ei õpi kutseõppeasutuses, rakenduskõrgkoolis või ülikoolis tasemeõppes riigieelarvelisel õppekohal.

 

Õppekohale saamise valikukriteeriumiteks on sihtrühma kuulumine, motivatsioon (põhjendus, miks soovite kursusel osaleda) ja avalduse laekumise aeg.
Registreerimisel tuleb arvestada asjaoluga, et soovijaid on tavaliselt rohkem kui õppegrupis kohti, seega kursusele registreerumine ei taga automaatset õppegruppi arvamist. 
Kursusele registreerimise avalduse leiate siit 

 

NB! Kursusele pääsenutega võetakse ühendust e-posti või telefoni teel! Kursusele mittepääsemisest teavitatakse registreerujaid e-posti teel peale kursuse algust.

 


Allolevast nimekirjast leiate 2018 II poolaastal toimuvad kursused. Lingile vajutades saab rohkem infot.

 

Floristi/lilleseadja algkursus. Eestikeelne

Puhastusteeninduse kursus. Eesti- ja venekeelne

Rullmaterjalide paigaldamise kursus. Venekeelne

Ettevõtluskoolitus. Eestikeelne

Pottsepatööde kursusEestikeelne

Aiataimede kasvatamine ja kavandamise metoodikadEesti- ja venekeelne

Maalritööde kursusEesti- ja venekeelne

Puitesemete restaureerimise algkursusEestikeelne

Küttesüsteemide lukkseppVenekeelne

Aianduse- ja heakorratöötaja kursusEesti- ja venekeelne

 

 

 

Floristi/lilleseadja algkursus

GRUPP ON TÄIS.

NB! Õppetöö toimub Tallinna loomaaia mesilas! 

I 

40 ak.t eestikeelne.

Floristi õppekava

Lektorid: Hannes Maripuu, Doris Neuland.

Päev Kuupäev Kellaaeg Tundide maht
L 08.09 10.00-14.00 5 ak.t
L 15.09 10.00-14.00 5 ak.t
L 22.09 10.00-14.00 5 ak.t
L 29.09 10.00-14.00 5 ak.t
L 06.10 10.00-14.00 5 ak.t
L 13.10 10.00-14.00 5 ak.t
L 20.10 10.00-14.00 5 ak.t
L 27.10 10.00-14.00 5 ak.t

 

 

II 

GRUPP ON TÄIS.

40 ak.t eestikeelne.

Floristi õppekava

NB! Õppetöö toimub Tallinna loomaaia mesilas! 

Lektorid: Hannes Maripuu, Doris Neuland.

Päev Kuupäev Kellaaeg Tundide maht
L 03.11 10.00-14.00 5 ak.t
L 10.11 10.00-14.00 5 ak.t
L 17.11 10.00-14.00 5 ak.t
L 24.11 10.00-14.00 5 ak.t
L 01.12 10.00-14.00 5 ak.t
L 08.12 10.00-14.00 5 ak.t
L 15.12 10.00-14.00 5 ak.t
L 22.12 10.00-14.00 5 ak.t

 

 


Puhastusteeninduse kursus 

80 ak.t eestikeelne. 

 Puhastusteeninduse õppekava   

Lektor: Kersti Laius

II korrus: ruum 240 (T-6) 

Päev Kuupäev Kellaaeg Tundide maht
P 26.08 09.00-16.00 9 ak.t
P 02.09 09.00-16.00 9 ak.t
P 09.09 09.00-16.00 9 ak.t
P 16.09 09.00-16.00 9 ak.t
P 23.09 09.00-16.00 9 ak.t
P 30.09 09.00-16.00 9 ak.t
P 07.10 09.00-16.00 9 ak.t
P 14.10 09.00-16.00 9 ak.t
P 21.10 09.00-15.00 8 ak.t

Registreeru kursusele http://www.tkak.ee/tasutakursus 

Puhastusteeninduse kursus 

80 ak.t venekeelne.

Lektor: Regina Kikas

II korrus: ruum 240 (T-6) 

Päev Kuupäev Kellaaeg Tundide maht
T 09.10 09.00-16.30 10
T 16.10 09.00-16.30 10
R 19.10 09.00-16.30 10
R 09.11 09.00-16.30 10
R 23.11 09.00-16.30 10
T 04.12 09.00-16.30 10
T 11.12 09.00-16.30 10
T 18.12 09.00-16.30 10

Registreeru kursusele http://www.tkak.ee/tasutakursus 

Puhastusteeninduse kursus

80 ak.t eestikeelne

Lektor: Kersti Laius

II korrus: ruum 240 (T-6)

Päev Kuupäev Kellaaeg Tundide maht
K 31.10 09.00-16.30 10
K 07.11 09.00-16.30 10
K 14.11 09.00-16.30 10
K 21.11 09.00-16.30 10
K 28.11 09.00-16.30 10
K 05.12 09.00-16.30 10
K 12.12 09.00-16.30 10
K 19.12 09.00-16.30 10

Registreeru kursusele http://www.tkak.ee/tasutakursus 

 

Puhastusteeninduse kursus

80 ak.t venekeelne

Lektor: Sigrid Err

II korrus: ruum 240 (T-6)

Päev Kuupäev Kellaaeg Tundide maht
L 17.11 09.00-16.30 10
P 18.11 09.00-16.30 10
L 24.11 09.00-16.30 10
P 25.11 09.00-16.30 10
N 29.11 09.00-16.30 10
L 01.12 09.00-16.30 10
L 08.12 09.00-16.30 10
L 15.12 09.00-16.30 10

Registreeru kursusele http://www.tkak.ee/tasutakursus

 

 


Rullmaterjalide paigaldamise kursus 

20 ak.t venekeelne.

Rullmaterjalide paigaldamise õppekava

Lektor: Tatjana Zamkovaja 

I korrus: ruum 159 (T-10) 

Päev Kuupäev Kellaaeg Tundide maht
E 03.09 16.00-19.45 5 ak.t
T 04.09 16.00-19.45 5 ak.t
K 05.09 16.00-19.45 5 ak.t
L 08.09 09.30-13.15 5 ak.t

 

Registreeru kursusele http://www.tkak.ee/tasutakursus

 


Ettevõtluskoolitus

Õhtune grupp

160 ak.t eestikeelne

Lektorid: Kaspar Kaugija; Martin Toding; Marge Kriisa; Ants Kuningas; Aevar Valdas.

I korrus: ruum 121

Õppekava ettevõtluskoolitus

Päev Kuupäev Kellaaeg Tundide maht Teemad Lektor
N 20.09 16.00-19.15 4 ak.t Sissejuhatus K.Kaugija
R 21.09 16.00-19.15 4 ak.t Sissejuhatus K.Kaugija
L 29.09 09.30-16.30 8 ak.t Äriidee K.Kaugija
E 01.10 16.00-19.15 4 ak.t Äriidee K.Kaugija
T 02.10 16.00-19.15 4 ak.t Raamatupidamine M.Kriisa
K 03.10 16.00-19.15 4 ak.t Raamatupidamine M.Kriisa
N 04.10 16.00-19.15 4 ak.t Teenus/toode M.Toding
R 05.10 16.00-19.15 4 ak.t Äriidee K.Kaugija
L 06.10 09.30-16.30 8 ak.t Juriidika A.Kuningas
T 09.10 16.00-19.15 4 ak.t Raamatupidamine M.Kriisa
N 11.10 16.00-19.15 4 ak.t Teenus/toode M.Toding
L 13.10 09.30-16.30 8 ak.t Juriidika A.Kuningas
K 17.10 16.00-19.15 4 ak.t Raamatupidamine M.Kriisa
N 18.10 16.00-19.15 4 ak.t Teenus/toode M.Toding
L 20.10 09.30-12.45 4 ak.t Teenus/toode M.Toding
L 20.10 13.15-16.30 4 ak.t Turundus M.Toding
T 23.10 16.00-19.15 4 ak.t Raamatupidamine M.Kriisa
N 25.10 16.00-19.15 4 ak.t Turundus M.Toding
L 27.10 09.30-16.30 8 ak.t Äriidee K.Kaugija
N 01.11 16.00-19.15 4 ak.t Turundus M.Toding
L 03.11 09.30-16.30 8 ak.t Finants M.Kriisa
T 06.11 16.00-19.15 4 ak.t Mentor A.Valdas
N 08.11 14.00-17.15 4 ak.t Turundus M.Toding
L 10.11 09.30-16.30 8 ak.t Finants M.Kriisa
K 14.11 16.00-19.15 4 ak.t Raamatupidamine M.Kriisa
K 21.11 16.00-19.15 4 ak.t Finants M.Kriisa
L 24.11 09.30-16.30 8 ak.t Finants M.Kriisa
T 27.11 16.00-19.15 4 ak.t Finants M.Kriisa
L 01.12 09.30-16.30 8 ak.t Turundus M.Toding
K 05.12 16.00-19.15 4 ak.t Vormindamine K.Kaugija
K 12.12 16.00-19.15 4 ak.t Kaitsmine K.Kaugija
R 14.12 16.00-19.15 4 ak.t Kaitsmine K.Kaugija

Registreeru kursusele http://www.tkak.ee/tasutakursus

 

Päevane grupp

 

160 ak.t eestikeelne

Lektorid: Kaspar Kaugija; Martin Toding; Marge Kriisa; Ants Kuningas; Aevar Valdas.

I korrus: ruum 122

Õppekava ettevõtluskoolitus

Päev Kuupäev Kellaaeg Tundide maht Teemad Lektor
T 04.09 09.30-16.30 8 ak.t Sissejuhatus K.Kaugija
N 06.09 09.30-16.30 8 ak.t Äriidee K.Kaugija
T 11.09 09.30-16.30 8 ak.t Äriidee K.Kaugija
K 12.09 09.30-16.30 8 ak.t Juriidika A.Kuningas
T 18.09 09.30-16.30 8 ak.t Juriidika A.Kuningas
K 19.09 09.30-16.30 8 ak.t Äriidee K.Kaugija
R 21.09 09.30-16.30 8 ak.t Teenus/toode M.Toding
N 27.09 09.30-16.30 8 ak.t Raamatupidamine M.Kriisa
R 28.09 09.30-16.30 8 ak.t Teenus/toode M.Toding
E 01.10 09.30-16.30 8 ak.t Turundus M.Toding
N 04.10 09.30-16.30 8 ak.t Raamatupidamine M.Kriisa
R 05.10 09.30-16.30 8 ak.t Turundus M.Toding
T 09.10 09.30-16.30 8 ak.t Turundus M.Toding
N 11.10 09.30-16.30 8 ak.t Raamatupidamine M.Kriisa
R 19.10 09.30-13.45 4 ak.t Mentor A.Valdas
E 22.10 09.30-16.30 8 ak.t Finants M.Kriisa
E 29.10 09.30-16.30 8 ak.t Finants M.Kriisa
N 01.11 09.30-16.30 8 ak.t Finants M.Kriisa
T 06.11 09.30-16.30 8 ak.t Finants M.Kriisa
R 09.11 09.30-13.45 4 ak.t Vormindamine K.Kaugija
R 16.11 09.30-16.30 8 ak.t Kaitsmine K.Kaugija

Registreeru kursusele http://www.tkak.ee/tasutakursus


Pottsepatööde kursus 

160 ak.t eestikeelne. 

Pottsepatööde kursuse õppekava 

Lektor: Koit Koppel  

I  korrus: ruum 165     

Päev Kuupäev Kellaaeg Tundide maht
R 07.09 10.00-18.00 10 ak.t
L 08.09 09.00-17.00 10 ak.t
P 09.09 09.00-17.00 10 ak.t
R 14.09 09.00-17.00 10 ak.t
L 15.09 09.00-17.00 10 ak.t
P 16.09 09.00-17.00 10 ak.t
R 21.09 09.00-17.00 10 ak.t
L 22.09 09.00-17.00 10 ak.t
P 23.09 09.00-17.00 10 ak.t
R 28.09 09.00-17.00 10 ak.t
L 29.09 09.00-17.00 10 ak.t
P 30.09 09.00-17.00 10 ak.t
N 04.10 09.00-17.00 10 ak.t
R 05.10 09.00-17.00 10 ak.t
L 06.10 09.00-17.00 10 ak.t
P 07.10 09.00-17.00 10 ak.t

 

Pottsepatööde kursus

160 ak.t eestikeelne. 

Pottsepatööde kursuse õppekava 

Lektor: Koit Koppel  

I  korrus: ruum 165   

 

Päev Kuupäev Kellaaeg Tundide maht
R 02.11 10.00-18.00 10 ak.t
L 03.11 09.00-17.00 10 ak.t
P 04.11 09.00-17.00 10 ak.t
R 09.11 09.00-17.00 10 ak.t
L 10.11 09.00-17.00 10 ak.t
P 11.11 09.00-17.00 10 ak.t
R 16.11 09.00-17.00 10 ak.t
L 17.11 09.00-17.00 10 ak.t
P 18.11 09.00-17.00 10 ak.t
R 23.11 09.00-17.00 10 ak.t
L 24.11 09.00-17.00 10 ak.t
P 25.11 09.00-17.00 10 ak.t
N 29.11 09.00-17.00 10 ak.t
R 30.11 09.00-17.00 10 ak.t
L 01.12 09.00-17.00 10 ak.t
P 02.12 09.00-17.00 10 ak.t

 

Registreeru kursusele http://www.tkak.ee/tasutakursus 


Aiataimede kasvatamine ja kavandamise metoodikad

Eestikeelne. 110 ak.t (80 ak.t kontaktõpe, 30 ak.t iseseisev töö)

Aiataimede kasvatamine ja kavandamise metoodikad õppekava

Päev Kuupäev Kellaaeg       Tundide maht  Toimumise koht        Teemad Lektor
T 11.09 16.00-19.00 4 ak.t Kopli 98 Sissejuhatus  H.Molok
K 12.09 16.00-19.00 4 ak.t Tallinna Loomaaed Õppekäik. Rohttaimede tundmaõppimine L.Mäss
N 13.09 16.00-19.00 4 ak.t Kopli 98 Suvelillede liigid ja sordid H.Molok
T 18.09 16.00-19.00 4 ak.t Kopli 98 Püsilillede liigid ja sordid H.Molok
K 19.09 16.00-19.00 4 ak.t Kopli 98 Sibullillede ja maitsetaimede liigid ja sordid L.Mäss
N 20.09 16.00-19.00 4 ak.t Kopli 98 Kasvukeskkonnast tulenevad taimede istutusnõuded; istikutüübid.Mullastiku valik ja mulla määramine. H.Molok
R 21.09 14.00-19.00 6 ak.t Tallinna Loomaaed Puittaimede tundmaõppimine O.Abner
T 25.09 16.00-19.00 4 ak.t Kopli 98 Geotekstiilide. multšide ja erinevate servmaterjalide liigitus ja omadused H.Molok
N 27.09 16.00-19.00 4 ak.t Kopli 98 Aia- ja haljastuskultuuride mahamärkimiseks kasutatavad metoodikad H.Molok
T 02.10 16.00-19.00 4 ak.t Kopli 98 Aia planeerimise üldprintsiibid H.Molok
N 04.10 14.00-19.00 6 ak.t Kopli 98 Värvus- ja kompositsiooniõpetuse üldpõhimõtted H.Molok
T 09.10 16.00-19.00 4 ak.t Kopli 98 Aiaala inventeerimine, analüs ja tsoneerimine H.Molok
N 11.10 16.00-19.00 4 ak.t Kopli 98 Aia kujundusteemad ning valikumeetodid H.Molok
T 16.10 16.00-19.00 4 ak.t Kopli 98 Praktiline harjutus. Haljasalade mahamärkimise põhimõtted (praktiline aiarajamise alused) H.Molok
K 17.10 14.00-17.00 4 ak.t Tallinna Loomaaed Praktiline harjutus. Sügisene taimede tagasilõikus, talveks ettevalmistamine. L.Mäss
E 22.10 10.00-16.00 8 ak.t Tallinna Loomaaed Praktiline harjutus. Aiataimede sügisväetamine (väetiste liigid, looduslikud- ja maheväetised) L.Mäss
K 24.10 12.00-18.00 8 ak.t Tallinna Loomaaed Praktiline harjutus. Aiataimede hooldustööd, talvekatted, profülaktika talvekahjustuste vältimiseks. Kursuse kokkuvõte ja lõpetamine. L.Mäss

 

Aiataimede kasvatamine ja kavandamise metoodikad.

Venekeelne. 110 ak.t (80 ak.t kontaktõpe, 30 ak.t iseseisev töö)

Päev Kuupäev Kellaaeg       Tundide maht  Lektor Toimumiskoht
R 14.09 16.00-19.00 4 ak.t H.Maripuu Tallinna Loomaaed, Hundiklass
L 15.09 10.00-16.00 8 ak.t T.Baciu

Tallinna Loomaaed, Hundiklass 

L 22.09 10.00-16.00 8 ak.t T.Baciu Tallinna Loomaaed
L 29.09 10.00-16.00 8 ak.t T.Baciu Tallinna Loomaaed
L 13.10 10.00-16.00 8 ak.t T.Baciu Tallinna Loomaaed
R 19.10 16.00-19.00 4 ak.t A. Terpitskaja Tallinna Loomaaed
R 26.10 16.00-19.00 4 ak.t A. Terpitskaja Tallinna Loomaaed
L 27.10 10.00-16.00 8 ak.t H.Maripuu Tallinna Loomaaed
R 02.11 16.00-19.00 4 ak.t K.Laine Tallinna Loomaaed
L 03.11 10.00-16.00 8 ak.t O.Abner Tallinna Loomaaed
R 09.11 16.00-19.00 4 ak.t H. Maripuu Tallinna Loomaaed
L 17.11 10.00-16.00 8 ak.t H.Maripuu Botaanikaaed
R 23.11 16.00-19.00 4 ak.t H.Maripuu Tallinna Loomaaed


Registreeru kursusele http://www.tkak.ee/tasutakursus


Maalritööde kursus 

Eestikeelne, 80 ak.t.

Maalritööde kursuse õppekava

Lektor: Tatjana Zamkovaja 

I korrus: ruum 159 (T-10) 

Päev Kuupäev Kellaaeg Tundide maht
E 01.10 16.00-20.30 6 ak.t
T 02.10 16.00-20.30 6 ak.t
K 03.10 16.00-20.30 6 ak.t
N 04.10 16.00-20.30 6 ak.t
E 08.10 16.00-20.30 6 ak.t
T 09.10 16.00-20.30 6 ak.t
K 10.10 16.00-20.30 6 ak.t
N 11.10 16.00-20.30 6 ak.t (Tikkurila koolitus, Liimi 5)
E 15.10 16.00-20.30 6 ak.t
T 16.10 16.00-20.30 6 ak.t
K 17.10 16.00-20.30 6 ak.t
E 22.10 16.00-20.30 6 ak.t
T 23.10 15.30-21.30 8 ak.t

 

Maalritööde kursus 

Venekeelne, 80 ak.t.

Maalritööde kursuse õppekava

Lektor: Tatjana Zamkovaja 

I korrus: ruum 159 (T-10) 

Päev Kuupäev Kellaaeg Tundide maht
K 24.10 16.00-20.30 6 ak.t
E 29.10 16.00-20.30 6 ak.t
K 31.10 16.00-20.30 6 ak.t
N 01.11 16.00-20.30 6 ak.t (Tikkurila koolitus, Liimi 5)
E 05.11 16.00-20.30 6 ak.t
T 06.11 16.00-20.30 6 ak.t
K 07.11 16.00-20.30 6 ak.t
E 12.11 16.00-20.30 6 ak.t
T 13.11 16.00-20.30 6 ak.t
K 14.11 16.00-20.30 6 ak.t
N 15.11 16.00-20.30 6 ak.t (Tikkurila koolitus, Liimi 5)
E 19.11 16.00-20.30 6 ak.t
T 20.11 15.30-21.30 8 ak.t

 

Registreeru kursusele http://www.tkak.ee/tasutakursus

 

Maalritööde kursus

Eestikeelne, 80 ak.t.

Maalritööde kursuse õppekava

Lektor: Tatjana Zamkovaja 

I korrus: ruum 159 (T-10) 

Päev Kuupäev Kellaaeg Tundide maht
K 21.11 16.00-20.30 6 ak.t
N 22.11 16.00-20.30 6 ak.t (Tikkurila koolitus, Liimi 5)
E 26.11 16.00-20.30 6 ak.t
T 27.11 16.00-20.30 6 ak.t
K 28.11 16.00-20.30 6 ak.t
N 29.11 16.00-20.30 6 ak.t
E 03.12 16.00-20.30 6 ak.t
T 04.12 16.00-20.30 6 ak.t
K 05.12 16.00-20.30 6 ak.t
N 06.12 16.00-20.30 6 ak.t (Tikkurila koolitus, Liimi 5)
E 10.12 16.00-20.30 6 ak.t
T 11.12 16.00-20.30 6 ak.t
K 12.12 15.30-21.30 8 ak.t

 

Registreeru kursusele  http://www.tkak.ee/tasutakursus

 


Puitesemete restaureerimise algkursus

Eestikeelne, 80 ak.t.

Juhendaja: Taavi Joonas

Puitesemete restaureerimise algkursuse õppekava

Päev Kuupäev Kellaaeg Tundide maht
E 01.10 16.00-19.00 4 ak.t
T 02.10 16.00-19.00 4 ak.t
E 08.10 16.00-19.00 4 ak.t
T 09.10 16.00-19.00 4 ak.t
E 15.10 16.00-19.00 4 ak.t
T 16.10 16.00-19.00 4 ak.t
E 22.10 16.00-19.00 4 ak.t
T 23.10 16.00-19.00 4 ak.t
E 29.10 16.00-19.00 4 ak.t
T 30.10 16.00-19.00 4 ak.t
E 05.11 16.00-19.00 4 ak.t
T 06.11 16.00-19.00 4 ak.t
E 12.11 16.00-19.00 4 ak.t
T 13.11 16.00-19.00 4 ak.t
E 19.11 16.00-19.00 4 ak.t
T 20.11 16.00-19.00 4 ak.t
E 26.11 16.00-19.00 4 ak.t
T 27.11 16.00-19.00 4 ak.t
E 03.12 16.00-19.00 4 ak.t
T 04.12 16.00-19.00 4 ak.t

 

 

Registreeru kursusele http://www.tkak.ee/tasutakursus

 


Küttesüsteemide lukksepp  

Venekeelne. 120 ak.t 

Küttesüsteemide lukksepp õppekava

Lektor: Roman Issakov

I korrus: ruum 132 (T-14) 

Päev Kuupäev Kellaaeg Tundide maht
E 22.10 15.00-19.30 6 ak.t
T 23.10 15.00-19.30 6 ak.t
N 25.10 15.00-19.30 6 ak.t
E 29.10 15.00-19.30 6 ak.t
T 30.10 15.00-19.30 6 ak.t
N 01.11 15.00-19.30 6 ak.t
E 05.11 15.00-19.30 6 ak.t
T 06.11 15.00-19.30 6 ak.t
N 08.11 15.00-19.30 6 ak.t
E 12.11 15.00-19.30 6 ak.t
T 13.11 15.00-19.30 6 ak.t
N 15.11 15.00-19.30 6 ak.t
E 19.11 15.00-19.30 6 ak.t
T 20.11 15.00-19.30 6 ak.t
N 22.11 15.00-19.30 6 ak.t
E 26.11 15.00-19.30 6 ak.t
T 27.11 15.00-19.30 6 ak.t
N 29.11 15.00-19.30 6 ak.t
E 03.12 15.00-19.30 6 ak.t
T 04.12 15.00-19.30 6 ak.t

 

Registreeru kursusele http://www.tkak.ee/tasutakursus

 


Aianduse- ja heakorratöötaja kursus  

Eestikeelne, 80 ak.t.

Aianduse- ja heakorratöötaja kursuse õppekava

Päev Kuupäev Kellaaeg Tundide maht Õppejõud Asukoht
R 14.09 16.00-19.00 4 ak.t Heli Molok Loomaaed, Ilveseklass (Ehitajate tee 150)
L 15.09 10.00-16.00 10 ak.t Heli Molok Loomaaed, Ilveseklass (Ehitajate tee 150)
R 28.09 16.00-19.00 4 ak.t Hannes Maripuu Loomaaed, Ilveseklass (Ehitajate tee 150)
L 29.09 10.00-16.00 10 ak.t Svetlana Polonskaja Sarapuu 50, Tabasalu
R 12.10 16.00-19.00 4 ak.t Jaan Metik Botaanikaaed
L 13.10 10.00-16.00 10 ak.t Jaan Metik Botaanikaaed
R 26.10 16.00-20.00 4 ak.t Pille Herman Botaanikaaed
L 27.10 09.00-14.00 10 ak.t Pille Herman Botaanikaaed
R 09.11 16.00-19.00 4 ak.t Anna Terpitskaja Loomaaed, Ilveseklass (Ehitajate tee 150)
L 10.11 10.00-16.00 10 ak.t Hannes Maripuu Loomaaed, Ilveseklass (Ehitajate tee 150)
L 24.11 10.00-16.00 10 ak.t Hannes Maripuu Loomaaed, Ilveseklass (Ehitajate tee 150)

 

Venekeelne, 80 ak.t.

Päev Kuupäev Kellaaeg Tundide maht Õppejõud Asukoht
R 21.09 16.00-19.00 4 ak.t Tamara Baciu Loomaaed, Hundiklass (Ehitajate tee 150)
L 22.09 10.00-16.00 10 ak.t Svetlana Polonskaja Sarapuu 50, Tabasalu
R 05.10 16.00-19.00 4 ak.t Tamara Baciu Loomaaed, Hundiklass (Ehitajate tee 150)
L 06.10 10.00-16.00 10 ak.t Hannes Maripuu Loomaaed, Hundiklass (Ehitajate tee 150)
R 19.10 16.00-19.00 4 ak.t Jelena Bukšutovitš Loomaaed, Hundiklass (Ehitajate tee 150)
L 20.10 10.00-16.00 10 ak.t Tamara Baciu Loomaaed, Hundiklass (Ehitajate tee 150)
R 02.11 16.00-19.00 4 ak.t Anna Terpitskaja Tallinna Kopli Ametikool
L 03.11 10.00-16.00 10 ak.t Anna Terpitskaja Tallinna Kopli Ametikool
R 16.11 16.00-19.00 4 ak.t Hannes Maripuu Loomaaed, Hundiklass (Ehitajate tee 150)
L 17.11 10.00-16.00 10 ak.t Tamara Baciu Botaanikaaed
L 24.11 10.00-16.00 10 ak.t Tamara Baciu Loomaaed, Hundiklass (Ehitajate tee 150)

 

Registreeru kursusele http://www.tkak.ee/tasutakursus


Lisainfo telefonil 66 44 674