Est Eng Rus
Üldinfo Vastuvõtt Täiendõpe Õppijale HEV-õppijale Töökohapõhine õpe Õpetajale
Kontakt
Töötaja portaal
Õpetajad Prindi leht
Nimi Ametikoht Telefon E-post
Natalja Andrejeva kutseõpetaja 6644682 natalja.andrejeva@tkak.ee
Roman Issakov kutseõpetaja 6644682 roman.issakov@tkak.ee
Viktorija Lillemets kutseõpetaja 6644682 viktorija.lillemets@tkak.ee
Tiina Piisang kutseõpetaja 6644682 tiina.piisang@tkak.ee
Tatjana Terpitskaja kutseõpetaja 6644682 tatjana.terpitskaja@tkak.ee
Tatjana Zamkovaja kutseõpetaja 6644682 tatjana.zamkovaja@tkak.ee
Hille Ahun-Vaarpuu kutseõpetaja 6644682 Hille.Ahun-Vaarpuu@tkak.ee
Nikolai Šmukerov kutseõpetaja 6644682 nikolai.smukerov@tkak.ee
Arvo Rääk kutseõpetaja 6644682 arvo.raak@tkak.ee
Jelena Prigodina kutseõpetaja 6071228 jelena.prigodina@tkak.ee
Heli Molok kutseõpetaja 6644682 heli.molok@tkak.ee
Ulve Pärn kutseõpetaja 6644682 ulvep@hot.ee
Hannes Maripuu kutseõpetaja 6644682 hannes.maripuu@tallinnzoo.ee
Õnne Einer kutseõpetaja 6644682 onne.einer@gmail.com
Margit Sondberg kutseõpetaja 6644682 margit.sondberg@tkak.edu.ee
Dmitri Tur kutseõpetaja 6644682 dmitri.tur@mail.ru
Algi Karits kutseõpetaja 6644682 algi.karits@tkak.ee
Aleksei Amerhanov kutseõpetaja 6644682 amerxanov@gmail.com
Olga Jelfimova kutseõpetaja 6644682 olga.jelfimova@mail.ee
Taavi Joonas kutseõpetaja 6644682 taavi.joonas@tkak.ee
Julija Troitskaja kutseõpetaja 6644682  
Riina Levanoja kutseõpetaja 6644682 riina.levanoja@tkak.ee
Kullar Kobin kutseõpetaja 6644682 kullar.kobin@tkak.ee
Erki Palits kutseõpetaja 6644682 erki.palits@tkak.ee
Merike Rammo kutseõpetaja 6644682 merike.rammo@tkak.ee
Karin Kapper kutseõpetaja   karin.kapper@tkak.ee
Evards Puciriuss kutseõpetaja   edvards.puciriuss@tkak.ee
Alda Raidmaa õpetaja 6618032 alda@tg.edu.ee
Natalja Nikiforova õpetaja 6644682 natalja.nikiforova@tkak.ee
Jelena Klausen õpetaja 6644682 jelena.klausen@tkak.ee
Alina Orekhova õpetaja 6644682 alina.orekhova@tkak.ee
Larisa Kraskova õpetaja 6644682 larisa.kraskova@tkak.ee
Eda Kauksi õpetaja 6644682 eda.kauksi@tkak.ee
Reeno Tarm õpetaja 6644682 reeno.tarm@tkak.ee
Galina Šefer õpetaja 6644682 galina.sefer@tkak.ee
Tiina Kivipõld õpetaja 6644682 tiina.kivipold@tkak.ee
Natalja Orlova õpetaja 6644682 natalja.orlova@tkak.ee