Est Eng Rus
Üldinfo Vastuvõtt Täiendõpe Õppijale HEV-õppijale Töökohapõhine õpe Õpetajale
Kontakt
Nõunike kogu Prindi leht
Nimi Ametikoht Telefon E-post
Vadim Belobrovtsev Tallinna abilinnapea   vadim.belobrovtsev@tallinnlv.ee
Jüri Kröönström EKHHL juhatuse esimees   ekhhl@ekhhl.ee
Alena Nessõn BLRT Grupp Aktsiaseltsi personalitalituse spetasialist   alena.nesson@blrt.ee
Julianna Jurtšenko Põhja-Tallinna linnaosa vanema asetäitja   julianna.jurtsenko@tallinnlv.ee
Hannes Maripuu Tallinna Loomaaia aianduse ja heakorra osakonna juhataja ja peaaednik   hannes.maripuu@tallinnzoo.ee
Enno Tamm AS Tallinna Tööstuspargid arendusdirektor   enno@ltp.ee
Liina Veskimägi-Illiste Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu juhatuse esimees   liina@folkart.ee
Viivi Lokk Tallinna Haridusameti hariduskorralduse osakonna juhtivspetsialist   viivi.lokk@tallinnlv.ee
Erik Aas Eesti Töötukassa juhatuse liige   erik.aas@tootukassa.ee
Marina Runno Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti sotsiaalhoolekande- ja terviseosakonna teenuste ja toetuste sektori peaspetsialist   marina.runno@tallinnlv.ee