Est Eng Rus
Üldinfo Vastuvõtt Täiendõpe Õppijale
HEV-õppijale
Töökohapõhine õpe Õpetajale Partnerid Kontakt
Uudised Prindi leht

Puhastusteenindaja abilise eriala esindavad kutsevõistlusel „Noor Meister 2017“ Timo Kork ja Sten Karema!

 

Tallinna Kopli Ametikooli puhastusteenindaja abilise eriala esindavad kutsevõistlusel „Noor Meister 2017“ kaks õpilst: Timo Kork ja Sten Karema. Mõlemad noormehed õpivad eriala esimest aastat ja valmistuvad kutsevõistluseks õhinaga.

Nende võistlusele saab kaasa elada 4. mail Eesti Näituste messikeskuses. Sten ja Timo võistlevad puhastusteeninduse kutsemeistrivõistluse II grupis.  Kiiret ja korrektset tööd meie õpipoistele!

 

              

  Timo Kork õppegrupist PTA-K1 ja Sten Karema õppegrupist PTA-J1.                                                                           

 

                                                                                  ***

 

Puhastusteenindaja abilise eriala koolisisesed kutsevõistlused.

 

6. aprillil toimunud kutsevõistlustel võtsid omavahel mõõtu kaks puhastusteenindaja abilise eriala õppegruppi: PTA-K1 ja PTA-J1. Võistlusülesanne koosnes põranda kuivast ja märjast pühkimisest ning selle kuivatamisest. Kasutada tuli isikukaitsevahendeid ja töötada ergonoomiliselt.

Võistlejaid hindas žürii kooseisuga: Ljudmilla Nesterova (žürii esimees, kinnisvarahoolduse õppesuuna juht), Maimu Lindemann (töödejuhataja  ettevõttest  Eesti Haldus OÜ) ja  kinnisvara hooldusmeister  Svea Nurmeots OÜ BREM Puhastusest. Ettevõtete esindajatel oli huvitav jägida, kui kvaliteetsel tasemel on esmakursuslaste tööskused puhastustöödes.

Mõlemast õppegrupist valiti parim sooritus, mida hinnati kuldmedaliga. Õppegrupist PTA-J1 võitis Jelena Merkuševa ja õppegrupist PTA-K1 võitis Siim Saar. Mõlemad võitjad paistsid silma töö korrektsuse ja kiirusega !!!

 

 

 

                                  

                                                                         ***


SA Innove teadmik "Abiks otsustajale" kajastab erinevaid kutseõppevõimalusi, HEV õppijate kutseõppevõimaluste kohta saab lugeda leheküljelt 21.

 

Tallinna Kopli Ametikooli puhastusteenindaja abilise eriala tutvustus on ära toodud leheküljel 22 ja seda saab vaadata järgnevalt lingilt.

 

Innove abiks otsustajale lk.21